Wózki hotelowe – sposób na sprawne sprzątanie dużych obiektów

Duże obiekty zajmujące się ciągłą obsługą wielu gości, muszą stawiać na jak najbardziej efektywne i sprawne wykonywanie czynności związanych z utrzymywaniem porządku i czystości. Do tego celu powszechnie stosowane są specjalnie przystosowane wózki do housekeepingu, które łączą w sobie kilka funkcji.

Jaki funkcje pełnią wszechstronne wózki hotelowe?

Te multifunkcjonalne sprzęty posiadają pojemniki na brudną i czystą pościel, dzięki temu personel sprzątający może w tym samym czasie wymieniać bieliznę, bez niepotrzebnej straty czasu. Wykonanie obu funkcji jest możliwe dzięki konstrukcji wózka, zgodnej z norami sanitarnymi. Profesjonalne wózki do hotelu posiadają także pojemniki na środki czystości oraz sprzęty do sprzątania, dlatego personel może wykonywać wszystkie czynności przygotowania pokoi do wynajęcia jednocześnie. W ten sposób zaoszczędza się dużo czasu oraz praca obsługi sprzątającej jest bardziej wydajna.

Wózki hotelowe do zadań specjalnych

Oprócz wielofunkcyjnych sprzętów, w hotelarstwie powszechnie używane są specjalistyczne wózki do housekeepingu, które są dedykowane konkretnym zadaniom. Są to wózki do hotelu bagażowe, przeznaczone do wygodnego i wydajnego transportu większych partii bagażu. Specjalnym rodzajem sprzętów przewozowych używanych w obiektach hotelowych są wózki gastronomiczne. Dzięki nim personel może w warunkach higienicznych przewozić wiele porcji żywności jednocześnie. Wózki hotelowe są doskonałymi pomocnikami personelu obsługującego duże obiekty usługowe.

Komentarze są wyłączone.