Funkcjonalny wózek do hotelu

Wózek do hotelu jest istotnym elementem pozwalającym utrzymać w poszczególnych pokojach czystość oraz porządek.Odpowiedni sprzęt w dużej mierze może utrudnić wykonywanie codziennych prac związanych ze sprzątaniem poszczególnych pomieszczeń hotelowych.

Wiele osób uważa że profesjonalne wózki hotelowe to sprawa drugorzędna, niemniej osoby odpowiedzialne za wyposażenie działu housekeepingu nie powinny nigdy oszczędzać na tego rodzaju sprzęcie.

Wózki do housekeepingu – bogata oferta sprzętu do sprzątania

W ofercie firmy znajduje się szeroka oferta wózków hotelowych, wózków dla pokojowych oraz wózki do housekeepingu. Do wyboru klientów są wózki cenionych na rynku firm angielskich oraz włoskich o zróżnicowanym standardzie, funkcjonalności oraz designie.

Wśród wielu wózków używanych w wielu renomowanych hotelach można wymienić:

– wózki do pościeli czystej i brudnej
– wózki do bielizny brudnej
– wózki bagażowe
– wózki gastronomiczne
– akcesoria do wózków

Podczas zakupu wybranego modelu klienci mogą zawsze liczyć na fachowe i rzetelne doradztwo profesjonalistów z tej branży.

Jaki wybrać wózek hotelowy?

Wybierając wózki do hotelu, warto zwrócić uwagę na kilka podstawowych elementów. Wśród wielu z nich niezwykle istotne jest:

– miejsce na odkurzacz
– oddzielne półki na pościel
– ergonomiczna sylwetka
– pojemniki na brudną pościel
– przesłony – które to pozwalają zakryć wyposażenie wózków przed gośćmi.

Ponadto decydując się na zakup wózka hotelowego warto zwrócić uwagę na materiały z którego został on wykonany. Tylko sprzęt wykonany z dobrej jakości produktów może służyć niezawodnie przez szereg długich lat.

Komentarze są wyłączone.